Ogrodzenie wymurowane z kamienia polnego

mur-z-kamienia

Mur zbudowany z łupanego kamienia polnego, oraz wstawek z cegły rozbiórkowej, której użyto tu w celach estetycznych. Całość wymurowana na fundamencie (głębokość ok. 50 cm). Jako zaprawy użyto mieszanki cementowej (czysty cement portlandzki zmieszany w odpowiedniej proporcji z piaskiem rzecznym, wodą i małym dodatkiem wapna hydratyzowanego). Co 4 m w murze umieszczono zbrojenie: pręt żebrowany o średnicy 6 mm.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Konserwacje Zabytków
JAKIEŚ PYTANIA?
jeżeli znalazłeś na tej stronie wpis, który Ciebie zainteresował albo masz podobny problem, z którym my się zmagamy i to opisaliśmy i chciałbyś się czegoś więcej dowiedzieć to zanim zadzwonisz, UMÓW SIĘ proszę na taką rozmowę wysyłając e-mail. My pracujemy na budowach i bardzo szanujemy czas, który poświęcamy Inwestorom.
Kontakt

KONSERWACJE ZABYTKÓW
Tel. +48 698 368 603
Fax +48 410 30 32
Mail: info@konserwacje-zabytkow.pl

właściciel

Konserwacje Zabytków
ul. E. Plater 42, Modrzyca
67-106 Otyń
NIP: PL9251895252

Chciałbyś zostać redaktorem serwisu?

jeżeli chciałbyś publikować w serwisie dominatura.pl wyślij do nas zdjęcie, którego jesteś autorem wraz z opisem. Pamiętaj przesyłając do nas materiały wyrażasz zgodę na ich publikację.

copyright (c)
wszelkie informacje oraz materiały w szczególności zdjęcia są własnością właściciela portalu dominatura.pl Kopiowanie oraz rozpowszechnianie ich bez wyraźnej zgody udzielonej w formie pisemnej przez Właściciela strony jest zabronione.