Okna neogotyckie wymurowane z ceramiki

okna-neogotyckie

Bardzo rzadki widok – neogotyckie okna w perfekcyjnym stanie zachowania. Okna wymurowane z dwóch typów kształtek ceramicznych – zwykłych (kolor: ceglasta czerwień) i glazurowanych (kolor: zieleń butelkowa). Maswerk wykonany z tego samego materiału. Na parapetach kształtki w kolorze: brąz historyczny (rodzaj glazury brązowej uzyskiwanej z oparów soli w piecach opalanych węglem ). Elewacja tynkowana.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Konserwacje Zabytków
JAKIEŚ PYTANIA?
jeżeli znalazłeś na tej stronie wpis, który Ciebie zainteresował albo masz podobny problem, z którym my się zmagamy i to opisaliśmy i chciałbyś się czegoś więcej dowiedzieć to zanim zadzwonisz, UMÓW SIĘ proszę na taką rozmowę wysyłając e-mail. My pracujemy na budowach i bardzo szanujemy czas, który poświęcamy Inwestorom.
Kontakt

KONSERWACJE ZABYTKÓW
Tel. +48 698 368 603
Fax +48 410 30 32
Mail: info@konserwacje-zabytkow.pl

właściciel

Konserwacje Zabytków
ul. E. Plater 42, Modrzyca
67-106 Otyń
NIP: PL9251895252

Chciałbyś zostać redaktorem serwisu?

jeżeli chciałbyś publikować w serwisie dominatura.pl wyślij do nas zdjęcie, którego jesteś autorem wraz z opisem. Pamiętaj przesyłając do nas materiały wyrażasz zgodę na ich publikację.

copyright (c)
wszelkie informacje oraz materiały w szczególności zdjęcia są własnością właściciela portalu dominatura.pl Kopiowanie oraz rozpowszechnianie ich bez wyraźnej zgody udzielonej w formie pisemnej przez Właściciela strony jest zabronione.