Renowacja gzymsów ceglanych

Do odbudowy gzymsów ceglanych należy się uprzednio dobrze przygotować. Szalunki, ściski, sznurki – to podstawa. Bez tego trudno nam będzie  nie tylko zachować linie proste, poziomy, piony itp. ale przede wszystkim dobrze ustawiony szalunek ułatwi murowanie i przyspieszy pracę.

Zanim jednak ustawimy szalunek warto upewnić się czy mamy odpowiednią ilość kształtek ceramicznych do odbudowy gzymsu. Oczywiście, że wykorzystamy materiał istniejący ale skoro zabraliśmy się za przemurowywanie gzymsu, to znaczy, że uległ on w jakiś sposób zniszczeniu i należy się spodziewać, że niektóre kształtki ceramiczne będą uszkodzone i  że będziemy potrzebowali zamienników. Repliki kształtek ceglanych zamówimy w cegielni. Warto pamiętać żeby doliczyć zapas (trzeba zamówić kilka sztuk więcej niż to wynika z obliczeń) oraz zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem (minimalny okres produkcji cegieł na zamówienie wynosi ok. 6 tygodni).

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Konserwacje Zabytków
JAKIEŚ PYTANIA?

jeżeli znalazłeś na tej stronie wpis, który Ciebie zainteresował albo masz podobny problem, z którym my się zmagamy i to opisaliśmy i chciałbyś się czegoś więcej dowiedzieć to zanim zadzwonisz, UMÓW SIĘ proszę na taką rozmowę wysyłając e-mail. My pracujemy na budowach i bardzo szanujemy czas, który poświęcamy Inwestorom.

Cena każdorazowej konsultacji wynosi 500 zł Kwotę tę należy przelać na rachunek: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Kożuchowie ul. Traugutta 17, 67-120 Kożuchów. Nr konta BGŻ o/Nowa Sól 81 2030 0045 1110 0000 0252 4430. W tytule przelewu należy wpisać: "Lubię pomagać. Darowizna na rzecz domu dziecka"

Zanim wyślesz e-mail, zanim zadzwonisz - przygotuj dla nas potwierdzenie przelewu. Dopiero po przesłaniu potwierdzenia przelewu będziemy odpowiadali na pytania.

Kontakt

KONSERWACJE ZABYTKÓW

Tel. +48 698 368 603
Fax +48 410 30 32
Mail: info@konserwacje-zabytkow.pl

właściciel

Konserwacje Zabytków
ul. E. Plater 42, Modrzyca
67-106 Otyń
NIP: PL9251895252

Chciałbyś zostać redaktorem serwisu?

jeżeli chciałbyś publikować w serwisie dominatura.pl wyślij do nas zdjęcie, którego jesteś autorem wraz z opisem. Pamiętaj przesyłając do nas materiały wyrażasz zgodę na ich publikację.

copyright (c)
wszelkie informacje oraz materiały w szczególności zdjęcia są własnością właściciela portalu dominatura.pl Kopiowanie oraz rozpowszechnianie ich bez wyraźnej zgody udzielonej w formie pisemnej przez Właściciela strony jest zabronione.